KARACABEY ANADOLU LİSESİ |
||||
2022/2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI |
||||
ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ |
||||
|
|
|
|
|
SIRA |
ADI SOYADI |
BRANŞI |
GÖRÜŞME GÜNÜ |
GÖRÜŞME SAATİ |
1 |
AHMET AYDIN ARAT |
Türk Dili ve Edebiyatı |
SALI |
09:40-10:20 |
2 |
BİLGEN BURHAN |
Türk Dili ve Edebiyatı |
CUMA |
09:40-10:20 |
3 |
DİLEK KOBAL ÖZYURT |
Türk Dili ve Edebiyatı |
ÇARŞAMBA |
11:20-12:00 |
4 |
HAKAN CUCUNEL |
Türk Dili ve Edebiyatı |
ÇARŞAMBA |
11:20-12:00 |
5 |
METİN MERT |
Türk Dili ve Edebiyatı |
ÇARŞAMBA |
11:20-12:00 |
6 |
NURTEN DOĞU |
Türk Dili ve Edebiyatı |
ÇARŞAMBA |
11:20-12:00 |
7 |
ÖZGÜR ERTUĞRUL |
Türk Dili ve Edebiyatı |
ÇARŞAMBA |
11:20-12:00 |
8 |
ERSİN AŞKIN |
Matematik |
PAZARTESİ |
11:20-12:00 |
9 |
FİKRET KARATAY |
Matematik |
PAZARTESİ |
10:30-11:20 |
10 |
MUSTAFA KODAŞ |
Matematik |
SALI |
10:30-11:10 |
11 |
OKTAY TUTAL |
Matematik |
SALI |
10:30-11:10 |
12 |
ÖZLEM ÇETİNKAYA |
Matematik |
CUMA |
09:40-10:20 |
13 |
RAŞİT ERGÜN |
Matematik |
PERŞEMBE |
09:40-10:20 |
14 |
SERKAN OCAK |
Matematik |
ÇARŞAMBA |
10:30-11:10 |
15 |
YELİZ DURGUN |
Matematik |
ÇARŞAMBA |
14:50-15:30 |
16 |
ZEYNEP ÖZEL |
Matematik |
PAZARTESİ |
12:10-12:50 |
17 |
GÜLTEN ESEN |
Fizik |
PERŞEMBE |
11:20-12:00 |
18 |
İSMAİL ESEN |
Fizik |
PERŞEMBE |
14:50-15:30 |
19 |
ŞEYDA KIRBAŞ |
Fizik |
CUMA |
09:40-10:20 |
20 |
ALAADDİN DEMİRDAĞ |
Kimya |
PERŞEMBE |
09:40-10:20 |
21 |
PINAR ÇALIK |
Kimya |
SALI |
09:40-10:20 |
22 |
ZEKİ ERGUN |
Kimya |
ÇARŞAMBA |
09:40-10:20 |
23 |
AHMET UĞUR ACAR |
Biyoloji |
ÇARŞAMBA |
10:30-11:10 |
24 |
AYŞE ÇAKIR |
Biyoloji |
SALI |
11:20-12:00 |
25 |
SALİH ÇİFTÇİ |
Biyoloji |
ÇARŞAMBA |
11:20-12:00 |
26 |
MURAT DİLBER |
Tarih |
PERŞEMBE |
14:50-15:30 |
27 |
HASAN KARA |
Tarih |
ÇARŞAMBA |
12:10-12:50 |
28 |
YILDIRIM ÇAKAN |
Tarih |
PERŞEMBE |
10:30-11:10 |
29 |
OZAN ERKAY BOZKAYA |
Coğrafya |
ÇARŞAMBA |
12:10-12:50 |
30 |
ZÜLAL CUCUNEL |
Coğrafya |
ÇARŞAMBA |
10:30-11:10 |
31 |
HALE DEMİRCİ |
Din Kült. ve Ahl.Bil. |
PAZARTESİ |
10:30-11:10 |
32 |
MUBİN TEMİZ |
Din Kült. ve Ahl.Bil. |
ÇARŞAMBA |
10:30-11:10 |
33 |
NURAN ÇETİN |
Din Kült. ve Ahl.Bil. |
ÇARŞAMBA |
10:30-11:10 |
34 |
FATİH KUŞASLAN |
Felsefe |
ÇARŞAMBA |
14:50-15:30 |
35 |
ALPER GÜRMAN |
İngilizce |
ÇARŞAMBA |
12:10-12:50 |
36 |
İBRAHİM YALAZI |
İngilizce |
ÇARŞAMBA |
10:30-11:10 |
37 |
İSMAİL ALAN |
İngilizce |
PAZARTESİ |
09:40-10:20 |
38 |
MERYEM YAZICI |
İngilizce |
CUMA |
09:40-10:20 |
39 |
NURCAN EMİR |
İngilizce |
PAZARTESİ |
14:50-15:30 |
40 |
MAHMUT YILMAZ |
Almanca |
ÇARŞAMBA |
14:50-15:30 |
41 |
İLKAY KAHRMAN |
Almanca |
SALI |
10:30-11:10 |
42 |
EMİNE DOĞRU |
Beden Eğitimi |
ÇARŞAMBA |
12:10-12:50 |
43 |
MEHMET ŞENTÜRK |
Beden Eğitimi |
SALI |
12:10-12:50 |
44 |
SEZGİN KAYA |
Beden Eğitimi |
PERŞEMBE |
11:20-12:00 |
45 |
BURCU ŞEN |
Görsel Sanatlar |
SALI |
09:40-10:20 |
46 |
NİLÜFER ÖZAY YILDIRIM |
Görsel Sanatlar |
CUMA |
09:40-10:20 |
47 |
GÜLSEN DEMİR |
Müzik |
SALI |
09:40-10:20 |
48 |
TAYFUN AKDAĞ |
Müzik |
PAZARTESİ |
10:30-11:10 |
49 |
EMRE KARACA |
Rehberlik |
HAFTA İÇİ |
09:00-15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10/10/2022
|
|
|
|
|
MURAT DENİZ |
|
|
|
|
OKUL MÜDÜRÜ |
|
Adres:
Esentepe Mah.251 Sok.Karacabey/Bursa
Telefon
(224) 676-0944